Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Gościęcino - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

999 000 zł14 120 m² 70,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania! Działka z wydaną decyzją o warunkach zabudowy pozwalającą na wybudowanie 11 domów jednorodzinnych. Teren stosunkowo płaski, o nieregularnym kształcie, zabudowany 3.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka przemysłowa, ul. Partyzantów

Dębogórze(Gościęcino + 20 km)

18 500 000 zł50 000 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Grunt inwestycyjny - 50 000 m | Tereny przemysłowe i magazynowe | Strefa Portu Gdynia Lokalizacja Działka gmina Kosakowo, obręb Dębogórze nr ewidencyjny 453/23 o powierzchni ok. 50 000.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Strzebielino

Strzebielino(Gościęcino + 9 km)

322 000 zł4 600 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż duża działka siedliskowa o powierzchni 4600 m2. Obowiązujący miejscowy plan o przeznaczeniu rm - tereny rolne z dopuszczeniem ekstensywnej zabudowy zagrodowej. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Kowalewo(Gościęcino + 20 km)

169 000 zł1 000 m² 169 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1000 m , Kowalewo gm. Szemud! Numer działki: 51/19 Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Brzozowa

Dąbrówka(Gościęcino + 7 km)

1 055 000 zł10 104 m² 104,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Dąbrówka Wielka

Dąbrówka Wielka(Gościęcino + 20 km)

239 000 zł2 106 m² 113,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2106 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Dąbrówka Wielka. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Czapiewskiego

Rekowo Górne(Gościęcino + 13 km)

295 220 zł1 018 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną oraz wielorodzinną zgodnie z uchwalonym mpzp usytuowana w Rekowie Górnym przy drodze prowadzącej na Półwysep Helski (droga krajowa nr.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Malinowa

Pomieczyno(Gościęcino + 21 km)

135 000 zł913 m² 147,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Pomieczynie, ul. Malinowa - gotowa pod budowę domu jednorodzinnego Cena: 135 000 zł Powierzchnia: 913 m Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Chwaszczyno

Chwaszczyno(Gościęcino + 25 km)

710 000 zł1 299 m² 546,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - chwaszczyno, gm. Żukowo Słoneczna | Wśród zieleni | Doskonała pod dom dwulokalowy Lokalizacja: chwaszczyno, tylko 3 km od granicy Gdyni i 3,5 km od Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bork

Rekowo Górne(Gościęcino + 13 km)

602 625 zł1 607 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atuty: - 550 m do szkoły podstawowej i placu zabaw - płaska działka pod zabudowę usługowo-mieszkaniową - media: woda, prąd, kanalizacja, gaz, światłowód - teren sprzyjający rowerowym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa

Chwaszczyno(Gościęcino + 25 km)

3 949 000 zł9 382 m² 420,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość niezabudowana o powierzchni 19 961 m2. Część z tej nieruchomości o powierzchni 9382 m2 posiada przeznaczenie w mpzp - obiekty produkcyjne i zabudowa usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Gościęcino

Gościęcino,pomorskie

215 000 zł21 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną-klasa IV i V- umiejscowioną przy wsi, droga do wsi asfaltowa ( trasa powiatowa Lębork- żelazno. Działka jest w kształcie trapezu, najbliższe zabudowania, prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gościęcino

Gościęcino,pomorskie

300 000 zł30 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną umiejscowioną przy lesie, przy drodze asfaltowej (trasa powiatowa Lębork - Żelazno). Działka jest w kształcie prostokąta, najbliższe zabudowania, prąd, woda i linia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij